istanbul en son haber Seçenekler

16:21 çarkıt kız arkadaşının evine baltayla girmeye çdüzenışan şüpheli tutuklandı Güngören'bile müstamel kız arkadaşının evine balta ile zorla girmeye çallıkışan ve annesini yaralayan şüpheli 'kaliteli olarak hane dokunulmazlığını ihlal ika' ve 'kemik kırığına vesile olacak şekilde bilerek yaralama' zevalundan tutuklandı.

Güç kaybımız nanay. Hızlı bir şekilde hasar tespiti mimariyoruz. 321 binamızda hasar tespiti yapmış olduk. 5 binamız bunaltıcı hasarlı. Yurtlarımızda rastgele bir hasar yok. Binalarda hasar tespiti yapılmış olduktan sonrasında binalara girilebilir." ifadelerini kullandı.

çıbanakkent Şehir Sanat Merkezi yakında hizmete açılıyorBaşaksite Şehir Sanat Merkezi yakında hizmete açılıyor

Hareket haysiyetiyle vesaitına yakacak kullanmak isteyenler, akaryakıt istasyonlarında yoğunluk oluşturdu.

Yargıevi heyeti, belediye vesaitının amacına iyi kullanıldığını belirterek Pekdaş'ın beraatine hüküm verdi.

Buna bakarak; TOKİ İstanbul toplumsal ev kuralarının, 28 Son teşrin tarihinden sonra belli olması ve yeni takvime nazaran duyurulması bekleniyor.

Artçı travmaların devam ettiği kentte dargın tarz dolayısıyla battaniyelere solgunlan vatandaşlar ateş yakarak ısınmaya çallıkışıyor.

Access to electronic versions of these materials is being made available by the Issuer in good faith and for information purposes only. Any person seeking access to this webpage represents and warrants to the Issuer that they are doing so for information purposes only. Making press announcements and other documents available in electronic format does derece constitute an offer to sell or the solicitation of an offer to buy the securities mentioned in such materials (the “Securities”).

Yurttaşlarımızın, resmi kurumlarımızdan meydana getirilen meşruhatı ve bilgilendirmeleri kovuşturma etmelerini hassaten rica ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Ferlü devlete malik olduklarını dile getiren Necip, "Yalnızca burada bunu kuruluşyor değiliz. Pakistan'dan Afganistan'a denli dünyanın her münasip bu milletin ortaya koyduğu bu kucaklayıcılığı, kapsayıcılığı, karındaşliği elbet burada devletin hizmetkar başüstüneğu bir anlayışla alegori getirmesi lazım ve adına getirmeye devam edecek.

Samsun'da dü kafadar hırsız gece gümüşçü dükkanının kadeh olan kapkaloriı kırıp çalma yaptıktan sonra eğlenmek ciğerin gittikleri pavyonda yakalandılar.

Düzce'de köylerde temelı beyit ve ilenmeırlarda hasar oluşurken, 2008 senesinde kurma edilen Düzce Adliyesi'nde de hasar meydana geldi.

Bakan Çavuşoğlu Kolombiya'da! Açıma merhametsizldı Vekil Karaismailoğlu: 2022 Mart bakımından dış satım 23 bilyon dolara yükseldi Pakistan’a bak skolastik Türkiye’yi gör! Toplu ulaşıma bindirim çok yanlış Amerikan barış şehri İstanbul ve aykırılık Erdoğan kesinlikle seçilmeli Karaismailoğlu, Şile'de restorasyonu meydana getirilen derya fenerini haristı İşte Deutsche Welle’nin provokatif haberleri CHP’nin çarpma timi mahkemede yalana solgunldı Ne gereği vardı Sedef Eş, bir sürü de masraf etmişsiniz?

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Kuruntu ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan tuzakınan haberlerin tekrar yayımı ve rastgele bir ortamda tablması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına istanbul haber bentlı olarak önceden yazılı müsaade gerektirir.

Suudi Arabistan hocasının zamanı Arjantin müsabakasının devre beyninde yaptığı görüşme toplumsal medyada gündem başüstüne

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *